Chcesz nauczyć się automatyzować testy, ale nie wiesz jak zorganizować sobie proces nauki? A może masz już za sobą naukę we własnym zakresie, ale nie jesteś zadowolony/a z rezultatów? Potrzebujesz wsparcia aby w krótkim czasie wykonać kolejny krok w Twojej karierze?

Jeśli tak, to zapraszamy Cię na indywidualne lekcje, w trakcie których pomożemy Ci zdobyć wiedzę niezbędną do pracy jako tester automatyzujący. Kliknij poniższy link, aby zapisać się na swoją pierwszą, darmową lekcję.

Kliknij tutaj, aby zarezerwować lekcję

Czego nauczę się w trakcie indywidualnych lekcji?
Na początku zidentyfikujemy wspólnie Twój poziom umiejętności pisania kodu. Jeśli nie umiesz programować lub programowanie sprawia Ci trudność, to nadrobimy braki. W trakcie kolejnych lekcji przejdziemy do nauki frameworku automatyzacji testów. Następnie, jeśli zechcesz, omówimy technologie towarzyszące pracy w IT, takie jak GIT, narzędzia continous integration czy narzędzia do tworzenia raportów.

Kto poprowadzi lekcje?
Lekcje poprowadzi Marcin Tarka. Więcej możesz przeczytać w sekcji O nas.

Na jakiej platformie realizowane są lekcje?
Realizujemy je za pomocą platformy Skype. Instruktor będzie posiadał włączoną kamerę oraz, jeśli zajdzie taka potrzeba, udostępni Ci obraz swojego pulpitu. Ty, jeśli nie chcesz, nie musisz mieć włączonego obrazu wideo.

Ile kosztują lekcje?
Pierwsza indywidualna lekcja, w trakcie której zidentyfikujemy Twój aktualny poziom wiedzy i nakreślimy program dalszej nauki, jest darmowa. Każda kolejna lekcja kosztuje 79 złotych.

Jak zapisać się na lekcje?
Kliknij tutaj, aby przejść do terminarza i zarezerwować wybraną godzinę. Jeśli to Twoja pierwsza lekcja, nie musisz robić nic więcej. Jeśli to kolejna lekcja, po kilku godzinach otrzymasz mailowo szczegóły dotyczące płatności.

Ile czasu trwa lekcja?
Lekcja trwa 50 minut.